RESTAS Bülten
Rüzgar Enerjisi
Şirketimiz Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında rüzgar enerjisine dayalı elektrik üretim tesislerinin kurulması alanında yatırım öncesinde planlama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ayrıca proje sonrası işletme ve bakım faaliyetleri de yürütmektedir.
Rüzgar Enerjisi
Güneş Enerjisi
Şirketimiz Lisanssız Elektrik Üretimi kapsamında güneş enerjisine dayalı elektrik üretim tesislerinin kurulması alanında yatırım öncesinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca proje sonrası işletme ve bakım faaliyetleri de yürütmektedir.
Güneş Enerjisi
Hidroelektrik Enerji
Hidrolik enerji kaynaklarına dayalı elektrik üretim tesisleri için mühendislik, danışmanlık ve süreç yönetimi hizmetleri veriyoruz. Ayrıca devreye alınmış projelerde en yüksek emre amade düzeyini garanti ediyoruz.
Hidroelektrik Enerji
Servis ve Bakım
Enerji açığının her geçen gün arttığı günümüzde, özellikle yenilenebilir enerji kaynaklarında profesyonel bir işletme yönetiminin önemi de artmaktadır. Enerji kayıplarını minimum düzeye indirebilmek için tesisteki cihazların bakımlarının düzenli olarak yapılması ve MTBI dediğimiz arızasızlık periyodunun arttırılması gerekmektedir.
Servis ve Bakım
Uzaktan İzleme
Enerji tesislerinden en iyi verimi alabilmek için periyodik olarak bakım ve onarım faaliyetleri yapılmalı ve tesis sürekli uzaktan izlenmelidir. Uzaktan izleme sistemiyle tesisler 7/24 kontrol altındadır.
Uzaktan İzleme
Profesyonel Çözümler
Yenilenebilir enerji (kaynakları), sürekli devam eden doğal süreçlerdeki var olan enerji akışından elde edilen enerjidir. En iyiyi elde etmek için her sorunun bir profesfonel çözümünün olduğuna inanıyoruz.
Profesyonel Çözümler
e-bülten
Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun
   
www.restasenerji.com
İletişim Bilgileri
Yeşilköy Mah. EGS Blokları B-2 12 1 Bakırköy İstanbul
+90 212 515 51 20
+90 850 220 04 51
info@restasenerji.com
İletişim Formu
     
 
   
© 2018 Restas. Tüm Hakları Saklıdır
Bizi takip edin    Twitter Linkedin Facebook