Kurumsal
Kariyer

İK Politikamız;

Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

 
Seçme ve Yerleştirme;
 
Firmamızın seçme yerleştirme süreci, personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere fırsat eşitliği ilkesiyle yürütülür. İnternet sitemiz aracılığıyla ulaşan başvuru talepleri, kariyer siteleri ve gazete ilanları, kariyer günleri, danışman firmalar vb. bir çok özgeçmiş temin etme alternatifleri vardır. Başvurular, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik testleri gibi bilimsel ve modern seçme metodlarından yararlanılarak değerlendirilir.
 
Firmamız eğitime ciddi kaynak ayırmakta ve çalışanlarının gelişimini sağlayacak her türlü öğrenme faaliyetine katılımını desteklemektedir.
 

İş Başvuruları:

İş başvurusu talebinizi, web sayfamızın sağ alt köşesinde bulunan question mark ile ilgili görsel sonucu "Yardım" butonunu kullanarak mesaj yoluyla bize iletebilirsiniz. Firmamızda açık pozisyon olması durumunda İK Bölümümüz tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

 

Not: Kurumsal elektronik posta adresimiz olan info@restasenerji.com adresine gönderilen CV veya telefon aracılığıyla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. 

 
www.restasenerji.com
İletişim Bilgileri
Yeşilköy Mah. EGS Blokları B-2 12 1 Bakırköy İstanbul
+90 212 515 51 20
+90 850 220 04 51
info@restasenerji.com
İletişim Formu
     
 
   
© 2017 Restas. Tüm Hakları Saklıdır
Bizi takip edin    Twitter Linkedin Facebook